لوله هیدرولیکی , لوله هیدرولیکی ,

menuordersearch
arg-abzar.ir

توضیحات لوله هیدرولیک

خرید لوله هیدرولیک

با خرید لوله های هیدورلیک که در ادبیات عامیانه به لوله های فشار قوی معروف هستند . این لوله ها با توجه به کیفیت ساخت گزینه مناسبی برای کلیه مدار های پایپینگ با فشار بالا می باشد .

لوله های هیدرولیک در صنایع مختلف برای انتقال مایعات یا گاز مورد استفاده قرار میگیرند. موادی که به طور گسترده مورد استفاده قرار میگیرند فولاد ضد زنگ هستند. این عنصر اساسا یک آلیاژ است و با استفاده از چندین فلز مانند کروم، کربن، گوگرد سیلیکون، نیکل و غیره ایجاد میشود. مهمترین جز در این بخش کروم است.

این آلیاژ به نگهداری کمتری نیاز دارد و کمتر دچار خوردگی و زنگ زدگی است. علاوه بر این ، فولاد ضد زنگ مناسب ترین ماده برای ساخت لوله های هیدرولیک محسوب می شود. دلیل این امر مقاومت در برابر زنگ زدگی و مقاومت در برابر فشار بالا است. همچنین این لوله ها از مقاومت کششی بالایی نیز برخوردار است .

کاربردهای لوله هیدرولیک

  • ساخت لوله سیلندر استوانه
  • لوله با سطح کار صاف
  • ساخت لوله پیستون و سیلندر تلسکوپی
  • لوله استوانه ای نصب شده (لوله HP) با سطح کار میکروماشین

از ابعاد مهم انتخاب لوله های هیدرولیک میتوان به قطر داخل ، قطر خارج و شعاع حداقل خم شدن اشاره کرد. اندازه های این لوله با قطر داخلی و خارجی میباشد. قطر داخلی اشاره به داخل شیلنگ یا لاینر دارد . قطر بیرونی اغلب یک مشخصه اسمی برای شیلنگ های ساختاری راه راه یا پلاستیکی است . حداقل شعاع خمشی براساس ترکیبی از تغییر شکل پذیری شلنگ و حد خمشی مکانیکی تقویت می شود.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupinstagram
logo

آدرس فروشگاه :تهران بازار آهن شاد آباد
شماره های تماس فروشگاه ارگ ابزار
09120191167 | 02165813675